pondělí 14. listopadu 2011

Stalo se: Vrecionová má ditě s Vondrou


Zpráva to není nijak aktuální. Však to dítě už není ani dítě, ale dospělý muž. Avšak pro někoho může být zajímavá a možná i přinosná. Vždyt paní senátorka je z našeho kraje. Tak proč to i po čase nepřipomenout tomu kdo na to ještě nenarazil. Ale nebojte, bulvár se z nás nestane :-)

Senátorka za ODS Veronika Vrecionová dnes přiznala, že otcem jejího dospělého syna je ministr obrany Alexandr Vondra (ODS). Uvedla to v prohlášení zveřejněném na svých stránkách, kterým reagovala na dotazy médií. Vondra informaci potvrdil. Oba se podle serveru Týden.cz shodli, že se je někdo zřejmě snažil poškodit před nadcházejícím kongresem ODS.

"Prohlášení maminky devatenáctiletého Jáchyma je pravdivé. Příběh považuji za ryze soukromou záležitost, ve kterém všichni zúčastnění sledovali nejlepší zájem všech svých dětí a jejich rodin," uvedl ministr obrany v prohlášení pro ČTK.
Senátorka se informace o svém nyní již plnoletém synovi rozhodla zveřejnit poté, co se jí dotazovali novináři. "Stejně tak mi bylo některými 'dobrými přáteli' naznačováno, že na mě údajně existuje nějaký kompromitující materiál," vysvětlila Vrecionová.
Serveru Týden.cz řekla, že ji někdo chce před kongresem ODS zdiskreditovat. "Je zajímavé, že se o tom hovoří den před kongresem ODS a navíc ve chvíli, kdy jsem oznámila, že se budu ucházet o post středočeské hejtmanky," řekla Vrecinová. Na otázku, kdo by měl zájem o její diskreditaci, odmítla být konkrétnější.
Terčem může být podle Vrecionové i Vondra. "Vše zapadá do předkongresových hrátek účelově namířených proti mé osobě," řekl ministr.
Obě rodiny jsou podle prohlášení Vrecinové s tím, kdo je Jáchymův otec, seznámeny. "Jáchym se narodil v roce 1992, s mým současným manželem společně žijeme od začátku roku 1993," uvedla senátorka. S nynějším manželem se prý seznámila krátce po narození dítěte a je to také otec senátorčiny dcery.
Rodina prý s Vondrou udržuje korektní vztahy a politička vyloučila, že by měl nynější ministr vliv na její kariéru. "V době, kdy jsem se rozhodla vstoupit do politiky, byl Alexandr Vondra pouze řadovým senátorem a nemohl můj vstup do politiky nijak ovlivnit," napsala v prohlášení.
Ministr Vondra má s manželkou Martinou, která pracuje jako učitelka na základní škole, tři děti. Syn Vojtěch se narodil v roce 1991, dcery Anna a Marie v letech 1993 a 1996.

Pro soutok připravil Pavel Dejmek. 

Žádné komentáře:

Okomentovat