čtvrtek 18. června 2020

Zábavní mini zoopark v Přívorech začíná druhou sezónu. Nezapomeňte také na Zelčín. Tetička Mína vypravuje, aneb zážitkový program pro rodiny s dětmi ve skalním obydlí ve Lhotce.Dnešním dnem začíná svoji druhou sezónu mini zoopark v Přívorech, a jak vidíte, tak se prezentuje i krásnou reklamou na plakátech. Více informací se v případě zájmu dočtete na .....A když jsem tu zmínil Přívory, tak si také dovolím připomenout populární Zelčín ....


Obojí je samozřejmě dobrým tipem pro mladé rodiny s dětmi.
Dnešní příspěvek věnuji kompletně pozvánkám na akce, které jsou vhodné pro rodiče s dětmi. Na závěr si  dáme takovou pozvánku, která určitým způsobem souvisí se sobotním turistickým pochodem. Jak ? Pozvu vás do skalního bytu ve Lhotce, který je již veřejnosti otevřený a během akce Mělnický hrozen bývá hojně navštěvován domácími i vzdálenějšími účastníky.

Tetička Mína vypravuje je jedním z několika červencových prázdninových programů RMM pro veřejnost a jistě si tu brzy představíme i další.

Datum konání: 14. 7. 2020 začátek od 09:30, délka 120 minut

Místo konání: Skalní obydlí čp. 1 Lhotka u Mělníka, Lhotka čp.1

Typ akce: ostatní

Organizátor: Regionální muzeum Mělník

Doba trvání: 120 minut

Plné vstupné: 30 Kč

Snížené vstupné: 30 Kč

Poznámka: Děti platí také 30 Kč (v ceně je materiál na dílničku).

Komentovaná prohlídka skalního obydlí ve Lhotce u Mělníka pro rodiny s dětmi s kouzelnou muzejní dílničkou a čtením pohádky. Tetička Mína povypráví jak se ve skalách žilo a jak to bývalo...v chlévu na Vás bude čekat naše kráva Straka (model v životní velikosti):-)

Je možné cestovat z Mělníka vlakem v 9:05 do Lhotky u Mělníka, zastávka (9:20). 

Poté už cca 500m pěšky přes náves ke skalnímu obydlí. Program začíná v 9:30 hod.

POZOR! V areálů skalního obydlí nelze zakoupit občerstvení a veřejné WC není k dispozici.
Parkování je možné na návsi. (V ulici vedoucí přímo ke skalnímu obydlí je zákaz vjezdu.)

Po skončení doporučujeme navštívit lhotecké koupaliště, kde bývá otevřený stánek s občerstvením.

Skalní obydlí leží na žluté turistické stezce, vedoucí z Mělníka. Ta navazuje na známou Máchovu cestu značenou červeně linoucí se Kokořínským údolím. Trasa je vhodná pro pěší i cyklistický výlet.


Žádné komentáře:

Okomentovat