neděle 3. června 2018

Aktuálně : Mega foto pozvánka na Mělnický okruh !! Sobota 2.6. 2018.


Milí čtenáři, Mělník prodělává jednoznačně motorový víkend. V sobotu proběhla již 30. jubilejní  Mělnická veteran rally. Mám opět, tak jako loni fotky z kempu, dokonce jsou již i upravené, ale není na to čas, se tím nyní zabývat.

Jedničkou víkendu je totiž, po 58 letech obnovený Mělnický okruh. Po 13 hodině přijížděly dnes do Palackého ulice a na náměstí Míru stroje, které budou zítra po celý den závodit. Přihodilo se toho dnes hodně a závody budou teprve zítra.

Samozřejmě, že se těším, jak zpracuji fotografie a pokusím se z celé akce udělat minimálně jeden reportážní článek plný obrázků, ale to vše chce čas. Navíc není bohužel čas jen na zábavu. Myslím, že v tuto chvíli je možná tou správnou akcí, vás obrázky nalákat k návštěvě nedělního závodu. Teprve potom bude snad čas psát, jak to vše probíhalo a představíme si důležité okamžiky tohoto podniku, ke kterým patří třeba i slavnostní zahájení a požehnání závodu.

Na úvod si tedy dáme takovou fotogalerii, a k některým obrázkům něco stručně napíšu, ale tentokrát opravdu jen vyjímečně.
Fungovat musí i hlásící akustické zařízení.Motocykl domácího závodníka Jirky Rameše.


V areálu zámku bude probíhat degustace růžových vín.


Stánky pro děti.


Chodíme po dlažbě náměstí a ani si neuvědomujeme, co vše ukrývá.Procházel jsem si okruh. Zde máte ochrannou barieru u Vrázovy vyhlídky.Pravotočivá zatáčka k Lidovému domu na Karlově náměstí.


Občerstvení v této části náměstí dnes nějak zelo prázdnotou, avšak musím říci, že to odtud pěkně vonělo.


A to je z půlnoční nabídky do nedělního závodu dnes vše. Nepodceňujte tréninky, které začínají již v osm hodin ráno.

Žádné komentáře:

Okomentovat