čtvrtek 8. května 2014

Jarní Podkováň Fest 2014 obrazem.


Jaký byl jarní Podkováň Fest 2014 v areálu  hostince U Grobiána ? Lze říci, že se počasí vydařilo a s ním i celá akce v krásném prostředí kokořínských skal. Opět šlo především o zajímavé náhodné setkání starých přátel i vyznavačů zlatavého moku.
Které pivovary se tu představily a kdo tu hrál, jste si mohli přečíst na plakátu v minulém článku. Samozřejmě, že nechyběly atrakce pro děti, koníčky a výletní silniční vláček.


Koníčky pana Brože nemohou samozřejmě na takovýchto akcích chybět a je zcela jedno, zda jde o domácí Mělník, Kokořínský Důl, nebo Máchovo jezero.Řada účastníků dorazila na jízdních kolech.Prostor mezi stánky, kde bylo nejrušněji.Pohled do jednoho z dvou hlavních stanů.Mělník representoval samozřejmě minipivovar Němý Medvěd se značkami Čoud 11 a Rebel IPA 14.K poslechu i tanci hrála kapela Vorasband.Ekovláček před jízdou.Nejen dětský koutek, ale i skály nad areálem sloužily vyžití.A tak se jeví vystoupení kapely z pozice bubeníka.Značku Bakalář netřeba představovat...


....stejně, jako Svatokopecké pivo, které je tu k mání také již poněkolikáté. Někteří právě kritizovali, že ve výběru značek nedošlo k nějakým zajímavým novinkám a někoho to dokonce i odradilo od účasti.Tomu se říká momentka, jak vystřižená pro fotografa. Nic nebylo naaranžované.Mnohé pivovarské výčepní stany jsou opravdovou lahůdkou.Tady zase pro změnu vynikl nabízený sortiment, který mohl být i určitou útěchou pro ty, co museli řídit motorová vozidla a také by si rádi aspoň něco odvezli na ochutnání domů.Ten elegán v klobouku byl jistě nejvýraznější postavou stánku Svatokopeckého piva. Poměrně mladý minipivovar u Olomouce. Pan Ivo Hrdlička ( uprostřed obsluhy) uvařil svoji první várku 6.6.2009.


Vpravo stánek Němého Medvěda.A nakonec taková reklama na Svijany, kde se právě dnes konaly veliké oslavy.

SŠ.

Žádné komentáře:

Okomentovat