pátek 30. března 2012

Pohřešovaná žena!

Mělničtí kriminalisté v současné době pátrají po osobě:
K o m á r k o v á Jaroslava, ročník 1938
Trvale bytem Mělník
 
     Dne 29. března 2012, oznámila dcera pohřešované, že se nemohla své matce dovolat a při následné návštěvě matku doma nezastihla. V jejím bytě nalezla osobní věci pohřešované, včetně mobilního telefonu a dopis na rozloučenou, ze kterého vyplývá, že se žena rozhodla skoncovat se životem a to ze zdravotních důvodů.
Popis osoby: výška 160 – 165 cm, hubené postavy, šedé, středně dlouhé vlnité vlasy, hnědé oči, dioptrické brýle, zvláštní znamení nezjištěna.
Popis oblečení: nebyl přesně zjištěn, pravděpodobně však žena při odchodu z domu měla na sobě tmavé kalhoty a černé nazouvací polobotky.
    Dle zjištění kriminalistů se mohla po odchodu z místa bydliště pohybovat na Mělníku, v ulicích Veslařská, Sportovní, Pražská, okolí hřbitova a park Na Polabí. Policisté touto cestou žádají spoluobčany, kteří mají informace k pohybu pohřešované, aby tyto předali na linku 158, nebo přímo na Obvodní oddělení, Policie ČR, Mělník, tel. č. 974 876 700.
 
KAŽDÁ INFORMACE MUŽE POMOCI!!! VOLEJTE 158.
                                          
Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í k


3 komentáře:

  1. Jsou již známy nějaké výsledky pátrání? Že by opět Labe?

    OdpovědětSmazat
  2. Tak se zatím žádné nové zprávy nikde neobjevily a podle článku na www.mpmelnik.cz ,nebo v ještě obsáhlejším článku na http://www.ahaonline.cz/galerie/cerna-kronika/73884/?foto=1 , asi opravdu půjde o ukončení bolestivého života ve vodním živlu. Pátrání je však stále negativní.

    OdpovědětSmazat
  3. Z důvěrného zdroje mám zprávu, že žena byla nalezena v Labi poblíž Vehlovic.

    OdpovědětSmazat